Mezinárodní přeprava

Chystáte se využít mezinárodní autodopravy k přepravě zásilky do zahraničí, či po České republice a nemůžete se rozhodnout koho oslovit?

ADH Group, s.r.o. je tím správným partnerem pro přepravu zásilek po celé Evropě. Náklad vyzvedneme a dovezeme až do firmy vašeho zahraničního partnera. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou přepravu, naší dlouholetou specializací je mezinárodní přeprava zboží na východ do Ruska, Rumunska, Ukrajiny a bývalých států SNS. Jsme schopni zajistit celkový proces přepravy od vás, jako zákazníka, až ke končenému příjemci. Zajistíme vám mezinárodní i vnitrostátní přepravu, zařídíme celní papíry a nabízíme i uskladnění zboží v našich temperovaných skladech, které jsou hlídány bezpečnostní agenturou.

Naše mezinárodní přeprava pokrývá všechny destinace v Evropě

Provozujeme více než 60 vozidel a o náš vozový park se pečlivě staráme. Stáří našich kamionů nepřesahuje 5 let a stáváme se tím spolehlivým partnerem pro mezinárodní přepravu. Reference našich dlouholetých klientů, kteří využívají služeb ADH Group, s.r.o. vám rádi poskytneme na vyžádání.

Mezinárodní přeprava

Fotogalerie